Schumacher felesége bizakodik

Michael Schumacher felesége, Corinna bizakodó üzenetet küldött a decemberben súlyos síbalesetet szenvedett, és júniusban hosszan tartó kómából felébredt Forma-1-es legenda rajongóinak.

Raikkönen horror balesete - videó

Rosszul indult Kimi Raikkönen számára a Brit Nagydíj. Nem elég, hogy a mezőny végéről rajtolt, de a start után közvetlenül kicsúszott, majd elveszítette uralmát a Ferrarija fölött és a falnak csapódott, majd a sodródó autónak még Massa is nekiütközött.

Újra lesz női versenyző a Forma-1-ben

Susie Wolff személyében 22 év után ismét van női pilótája a Forma-1-es világbajnokságnak, a skót versenyző a hétvégi Brit Nagydíj első szabadedzésén mutatkozik be.

Újra finn a dobogón

Hatodik győzelmét aratta 155. nagydíján a német Nico Rosberg, aki a harmadik helyről rajtolva nyerte meg az Osztrák Nagydíjat.

Az Audi sikerét hozta a Le Mans

Idén is Audi-uralmat hozott a híres Le Mans-i 24 órás autóverseny, amelyet a német gyár második számú csapata nyert meg az első számú autó előtt.

Veri az autókat az 1100 lóerős Scania

Autósokkal csatázik a Qualisport a III. Gyulai Várfürdő Kupán, ahol a Scaniával – rivális kamion híján – a saját határait igyekszik feszegetni a Kovács Miklós, Czeglédi Péter és Ács László alkotta hármas.

Nem unatkoznak a scaniások

A mezőny egyetlen versenykamionjaként szerepel a Qualisport a III. Gyulai Várfürdő Kupán, ám ez a legkisebb mértékben sem zavarja Kovács Miklóst és együttesét. A kalocsai csapat élvezi azt a szenzációs hangulatot, ami Gyulán tapasztalható, ráadásul a Scania próbálgatására is kínálkozik lehetőségük.

Gyulára és környékére tart a Qualisport

Akármikor kínálkozik lehetőség hazai szereplésre, a Qualisport kamionos együttese boldogan viszi terepre a sivatagban, dűnéken edződött Scaniáját. Kovács Miklós pilóta és társai természetesen nem hagyják ki a június 6-8-án esedékes III. Gyulai Várfürdő Kupát sem, ahol egy szerencsés rajongót különleges élményben részesítenek majd.

A Wittman fiú nyert a Hungaroringen

Marco Wittmann, a BMW élről induló német pilótája nyerte a német túraautó-bajnokság (DTM) vasárnapi, magyarországi futamát a Hungaroringen.

Dobogón Michelisz

Michelisz Norbert idén először állhatott fel a dobogóra a túraautó-világbajnokságon (WTCC): a magyar versenyző a Szlovák Nagydíj vasárnapi első futamán végzett a harmadik helyen.

Kettős Mercedes-diadal

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat, ezzel átvette a vezetést az összetett pontversenyben csapattársától, az ezúttal második német Nico Rosbergtől.

Hamilton az élen, Vettelt megbüntették

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.